Spanking - filmy, opowiadania, zdjęcia, dyskusje

Spanking forum

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Dodana została kategoria opowiadań M/m i m/m. Do tej części przeniesione są wszystkie pasujące opowiadania, szczególnie opowiadania Pawła.

#1 2011-01-22 17:53:49

Kris

Administrator

Punktów :   

Agata i komputer

Agata i komputer

Agata siedziała ze spuszczoną głową, kompletnie załamana. co ona najlepszego zrobiła? otworzyła maila od nieznajomego i oczywiście ściągnęła jakiegoś mego wirusa, który kompeltnie wyczyścił dysk C. Dziewczyna wzięła telefon i wybrała numer komórki męża.

- no co tam? - usłyszała po drugiej stronie spokojny głos Tomka

- kochanie ja ściągnęłam jakiegś wirusa, i wyczyściło komputer i nie wiem co mam teraz zrobić, ale proszę nie gniewaj się na mnie - wykrztusiła jednym tchem.

- skąd ten wirus?

- z mojego konta, otworzyłam maila, oj proszę tylko nie gniewaj się, błagam.

- porozmawiamy jak wróce - Tomek z trudem hamował wściekłość - przygotuj się już na karę, tak, żebym nie musiał marnować czasu.

- ale, kochanie - zaczeła jeszcze Agata, ale po drugiej stronie słuchawki rozległ się tylko dzwięk przerwanego połączenia.

Agata wiedziała, że Tomasz sprawi jej niezłe lanie. starszy od niej o 15 lat często traktował ją jak małą dziewczynkę, rozpieszczał, ale też i karał surowo, jeżeli tylko uznał, że na to zasłużyła. nie chcąc go bardziej drażnić wyjęła z szufladki cienki kabel, pas oraz ratanową trzcinkę (nigdy nie wiadomo co zechce użyć jej mąż), ściągnęła spodnie i majtki i czekała. po około godzinie rozległ się dzwięki klucza w zamku. Agata szybko stanęła tyłem do drzwi, ręce oparła o krzesło, a pupę wypieła najmocniej jak tylko potrafiła. miała nadzieję, że Tomek doceni jej posłuszeństwo i kara będzie choć trochę mniejsza.

- co ci strzeliło do głowy? - zapytał raczej retorycznie Tomasz - tyle razy mówiłem ci, żebyś nie otwierała plików, których nie znasz. ale widocznie do ciebie nie dociera, jak się coś tłumaczy spokojnie. nie martw się, upewnię się dziś, żebyś tym razem dobrze zapamiętała moje słowa.

- kochanie, ja naprawdę nie wiem jak ... - zaczeła Agata, ale mąż przerwał jej w pół słowa

- nie obchodzą mnie twoje tłumaczenia, stój spokojnie, bo kara będzie większa.

Tomasz podszedł do stołu i wziął skórzany pas. złożył go na pół, poprawił jeszcze pozycję Agaty i wziął szeroki zamach. pas z głośnym plaśnięciem wylądował na pośladkach dziewczyny. Agata zacisnęła zęby, postanowiła nie dać po sobie poznać, jak bardzo ją boli. Tomek odmierzał pasy dość szybko, tak, że już po minucie pupa zrobiłą się ciemnoczerwona i dziewczyny zaczęła pulsować, ale Agata dzielnie zaciskała zęby i tylko ciche jęki mogły wskazywać  to, że lanie sprawia jej ból. po kilku minutach mężczyzna odłożył pas. Agata odetchnęła z ulgą, wyprostowała się i zaczęła rozcierać obolałę pośladki.

- jeszcze nie skończyłem - usłyszała wciąż wściekły głos męża.

Agata ze łzami w oczach zaczęła prosić o chwilę przerwy, ale Tomek tylko wzrokiem nakazał jej powrót na krzesło. tym razem wziął do ręki trzcinkę i pokazał ją żonie.

- nie miałaś okazji jeszcze się z nią zaprzyjaźnić. nadrobimy to.

powietrze przeciął głośny świst i na czerwonej pupie trzcinka zostawiłą bolesną pręgę. dzielna dotąd Agata nie wytrzymała. złapała się za pupę i kucnęła.

- o nie moja droga, wracaj do swojej pozycji i policzysz mi ładnie każde uderzenie. dostaniesz trzydzieści batów.

Tomasz poprawił pozycję Agaty, wziął zamach i znów trzcinka ze świstem wylądowała na pupie.

- auuua, raz - znowu skuliła się dziewczyna, po chwili stanęła znowu z pupą wystawioną na baty męża.

- aaaaaa, dwa - rozpłakała się tym razem, ale Tomasza w ogóle to nie wzruszyło, bił dalej, choć po każdym uderzeniu musiał robić przerwę, bo Agata broniła się, zasłaniała pupę i prosiłą o litość.

- aaauuuuu, czternaście - boli, i znowu świst

- pietnaście, proszęęęęęęęę. - świst

- aaau szesnaście

pupa pokryta już była śinymi pręgami, a zapłakana Agata myślała, że  z bólu już dłużej nie wytrzyma, jednak maż nie zamierzał jej odpuścić ani jednego zobiecanych batów.

- dwadzieeeeścia auuua dziewięć -  z coraz większym trudem liczyła dziewczyna.

- aaa- trzydzieści - Agata złąpała się za pupę i pozwołiła sobie na już zupełnie głośny i jawny płacz.

- no już dobrze - Tomek objął ją ramieniem -  teraz już chyba będziesz pamitać co do ciebie mówię, prawda kochanie, już nie płącz, podziękuj tylko mężowi i wszystko będzie dobrze.

- dziękuję kochanie - wychlipała obolała Agata i z wdzięcznością przytuliła się do męża.

Stopka forum

RSS