Spanking - filmy, opowiadania, zdjęcia, dyskusje

Spanking forum

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Dodana została kategoria opowiadań M/m i m/m. Do tej części przeniesione są wszystkie pasujące opowiadania, szczególnie opowiadania Pawła.

#1 2013-08-07 12:37:14

 AliBaba

Nowy użytkownik

Punktów :   

Katowice i okolica: czy dostałaś już lanie za świadectwo?

Czy dostałaś już lanie za świadectwo? Nieważne, ile masz lat - byle byłaś co najmniej pełnoletnia. Myślę, że powinnaś mieć to wreszcie za sobą i spokojnie zacząć wakacje!. Nie liczy się, czy złe cenzurki dostałaś na studiach, na kursie zawodowym czy od męża w domu; przetrzepię Ci tyłek solidnie i po ojcowsku. A jeżeli jedna lekcja nie pomoże - możemy pomyśleć o dłuższych korepetycjach. Seks niby nie jest konieczny - ale będzie miłym uzupełnieniem


nie żadne suki ani niewolnice - tylko porządne lanie na gołą. I bez okaleczania, oszpecania, czy innych obrzydlistw - po dwu dniach nie zostaje śladu.

Offline

#2 2013-09-13 12:29:10

anka71spank

Gość

Re: Katowice i okolica: czy dostałaś już lanie za świadectwo?

Cześć! brzmi obiecująco. Jestem z Sosnowca, to tylko rzut beretem od Katowic:)) Mam bardzo złe stopnie ..... i motywacji do poprawy ocen.
Mam 43 lata, jestem w luźnym związku. Niestety od partnera lania nie dostanę:(. A nabroiłam tak, że aż się prosi.
Szukam osoby o takich preferencjach jak opisałeś. Klasyka, bez okaleczeń i świństw. Sex nie konieczny, ale......nie wykluczony.
Co jeszcze mogła bym dodać. Mam doświadczenie w uległości, ponieważ w poprzednim związku praktykowaliśmy bicie bambusową rózgą. czasem pasem. ( Aż się łezka w oku kręci jakie to było fajne) Teraz od dwóch lat nie poniosłam żadnej kary ... Więc jest za co bić. Dłuższy kontakt? Jak najbardziej. W końcu fajnie mieć jednego "korepetytora". Pozdrawiam Cię i czekam na kontakt na: ankabiuro1@gamil.com. ( to jest mój prywatny adres wbrew pozorom )
Niegrzeczna Aneta z Sosnowca

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
cowbird.com osuszacze